Kühne

«Kühne» – одне з найстаріших сімейних підприємств на німецькому ринку харчових продуктів. Вже близько 300 років вони активні, як в перший день. Їх досвід і креативність дають їм енергію дії. Щодня мільйони покупців у майже 50 країнах світу користуються продукцією від ТМ «Kühne».

У 1722 році в Берліні з’явився маленький завод по перегонці оцту, який через 40 років став власністю сім’ї Кюне. Два покоління потому Карл Ернст Вільгельм Кюне успадкував цей завод і першим зробив ставку на новаторство: впровадивши високочастотний генератор Шульценбаха, він здійснив якісний стрибок від дрібної торгівлі до сучасного промислового виробництва. А процес бродіння відбувався в чистому органічному матеріалі за допомогою каталізаторів – дуба або смолистої сосни. Результати були вражаючими – навіть для Ради Уряду Пруссії! І в 1876 році король Вільгельм I призначив Кюне постачальником Ради Уряду.

На сьогоднішній день «Kühne» – успішна міжнародна компанія з різноманітним асортиментом продукції: пряні оцти, соуси для грилю, хрусткі огірки, гостра гірчиця, чудові салатні соуси, – «Kühne» має все. Вони постійно шукають нові ідеї, щоб зробити своїх гурманів щасливими.

Як експерт з гарного смаку, «Kühne» знає як зробити якісний продукт!

Kühne

Продукція Компанії Kühne