Торгова марка “MILFORD” (Мілфорд) належить європейській чайній компанії Ostfriesische Tee Gesellschaft Gmbh & Co (OTG), яка була заснована в 1907 році Лауренсом Янсеном зі штаб-квартирою в Гамбурзі. Довгий час Лауренс Янсен залишався єдиним продавцем свого товару. Спочатку він об’їжджав клієнтів, самостійно керуючи каретою, потім з’явився елегантний, керований водієм Майбах, де з трояндою в петлиці і з доберманом, що був поруч, сидів Лауренс Янсен.

Він був улюбленцем гамбурзького суспільства, тому що вмів знайти підхід до людей. Клієнтки його обожнювали, а він, у свою чергу, дарував їм маленькі чайні подарунки. У 1953 році правління компанією перейняв його онук Лауренс Шпетманн. Він вирішує переорієнтувати діяльність компанії із звичайного експорту чаю на його виробництво і пакування. Завдяки заснованому в 1966 році бренду “MILFORD” продовжився розвиток компанії від виробника різних торгових марок для торгових мереж до володіння власною маркою. У 1972 році компанія розширює свою діяльність, купуючи австрійську компанію Grosch Tea, пізніше Milford Tee Austria. У 1988 році була придбана компанія Onno Behrends, що знаходиться в Східній Фрістландіі. З придбанням компанії Ed.Meßmer GmbH & Co (урк. Мессмер) в 1990 році компанія OTG розширює своє портфоліо брендів.

Згодом, крім чайної продукції, під ТМ «MILFORD» став випускатися тростинний цукор і цукрозамінники, міцно зайнявши провідні позиції в даній галузі.

Продукція Компанії