Oryza

25 серпня 1909 року у Гамбурзі Альфредом Литке була заснована  рисова фабрика A. Lüthke & Co. KG. Завдяки існуванню Ганзейського союзу та ніжній обробці рису, з самого початку була закладена основа для успішного майбутнього компанії.

У 1976 році, як тільки компанія стала досить активною за межами Німеччини, завдяки співпраці з європейськими партнерами, символічне ім’я Euryza GmbH було прийнято замість імені засновника. Нова назва є зв’язок між словами «Європа» та ботанічною назвою рису «Oryza sativa».

Бренд ORYZA виступає за природність, здоров’я, високу якість і задоволення. Це найкращі сорти рису з різноманітних куточків світу: Індії, Пакистану, Бразилії, Іспанії, Італії, Таїланду, Уругваю, Аргентини, Камбоджі, Єгипту, М’янми тощо.  

Рис ТМ «ORYZA» – унікальний у своєму різноманітті!

З 1999 року Euryza GmbH належить бельгійській компанії Boost Nutrition C.V., яка належить до групи компаній Ebrofoods S.A. (Іспанія).

Компанія Euryza GmbH є найбільшим, найуспішнішим експортером рису в Німеччині. Крім усього іншого, компанія експортує свою продукцію до Скандинавії, Великобританії, Нідерландів, Ірландії, Австрії та Східної Європи.

ТМ «ORYZA» – це більше, ніж просто ботанічна назва для рису, – це, на протязі багатьох років, визнаний лідер на ринку в сегментах “розсипчастий рис” та “рисові делікатеси”.

Продукція Компанії