Німецька компанія «Schneekoppe» – визнаний європейський лідер на ринку продуктів здорового харчування. У 1927 році біля підніжжя мальовничої гори Снєжка (німецькою Шнеекоппе) підприємець Фріц Клейн заснував невелику фірму, що займалася лляною олією та насінням. Зображення саме цієї гори і стало логотипом компанії і красується на всіх упаковках її продукції.

4_schneekoppe

Оговтавшись від післявоєнного голоду, серед населення Німеччини збільшилася кількість людей з надмірною вагою, і почастішали випадки захворювання на цукровий діабет. Ці фактори і визначили подальший напрямок розвитку компанії. У 1953 році Фріц Клейн переїжджає до Бремена і офіційно реєструє свою торгову марку «Schneekoppe». Протягом наступних років асортимент продукції постійно розширювався і до середини 1960-х років вже були розроблені перші діабетичні продукти.

Сьогодні компанія «Schneekoppe» є лідером на ринку діабетичних продуктів і дієтичного харчування, продає понад 120 найменувань товарів, включаючи дієтичні солодощі, такі як ягідні і фруктові джеми, іриски і карамель, дуже смачне печиво і овочеві соки, шоколад і шоколадні цукерки. До складу цих продуктів не входить цукор, замість нього, – новітні цукрозамінники і фруктоза, тому весь асортимент товарів підходить не тільки людям, які ведуть здоровий спосіб життя, а й тим, хто страждає на цукровий діабет.

Компанія пропонує справді унікальний асортимент, який представляє комплексну програму здорового харчування і відповідає найвищим вимогам. З продуктами від ТМ «Schneekoppe» Ваш раціон стане збалансованим і правильним, забезпечить Вам добре самопочуття і відмінний настрій.

Продукція Компанії